Шановні клієнти!

Купуючи нову річ, щоб уникнути проблем, які можуть виникнути при подальшій обробці, зверніть увагу на наявність маркування, яка містить інформацію:

  • Товарний знак виробника, штрих-код і т.д .;label
  • Вид волокна (тканини, шкіри і т.п.) в %-ному співвідношенні, тобто окремо для верху, підкладки та оздоблення вироби;
  • Попереджувальні символи, що позначають способи чистки, прання, сушіння, прасування, а також застосування хімікатів.

Дуже часто маркування несуть неправдиву інформацію. Тому з обережністю ставитеся до виробів, на яких відсутні подібні бирки. Будьте уважні при покупці одягу. Пам’ятайте: правильний догляд продовжує життя Вашим улюбленим речам!
Не залишайте брудні речі або речі з плямами на тривалий термін без обробки! Бруд і плями мають властивість закріплюватися на тканини, тим самим руйнуючи її. Не намагайтеся виводити плями в домашніх умовах – це може привести до необоротних процесів, які безповоротно зіпсують Вашу річ.
Після закінчення сезону ми рекомендуємо довіритися професіоналам і провести чистку одягу, що дозволить продовжити термін служби Ваших речей.

Нагадуємо Вам, що речі із замші, нубука, дублянки не можна надовго залишати на дуже яскравому сонячному або електричному світлі. Під впливом яскравого світла речі можуть придбати жовтуватий відтінок або втратити свій справжній тон.  І ще кілька корисних порад:

  • Якщо на вулиці волога погода – не поспішайте вішати дублянку або шкіряну річ у шафу. Спочатку треба її висушити , але обов’язково подалі від джерела тепла. Не сушіть речі феном або на батареї.
  • Ніколи не зберігайте дублянки в пластикових пакетах – відсутність доступу повітря негативно позначиться на збереженні.

tablycya_prannya