Хімчистка “Сніжинка” одна з найкращих та найдавніших хімчисток у м. Києві. Ми працюємо на ринку побутових послуг з 1989 року.

 

 До  переліку наших послуг входить аквачистка та суха хімчистка, хімчистка та повне відновлення виробів із натуральної та штучної шкіри, чистка виробів із натурального та штучного хутра, прання білизни, чистка килимів та ремонт одягу.

 

 Вже час забути про пральні машини та прасувальні дошки Всі Ваші речі: піджаки, брюки, спідниці,  сукні будуть ретельно очищені, акуратно відпрасовані та запаковані. Вам залишиться тільки дістати із шафи та вдягнути.

 Ми повністю відновимо вигляд Вашої дублянки або іншої речі зі шкіри. Спочатку ми вручну зачищаємо найзабруднені місця, а потім за допомогою дбайливої автоматизованої чистки доведемо Вашу річ до ідеального стану. Якщо Ваша дублянка вицвіла або втратила початковий колір, ми з легкістю її відновимо. За допомогою унікальної технології ми підберемо початковий колір і Ваша річ буде виглядати як нова. Ми гарантуємо не тільки насичений колір, але і якісне фарбування. Якщо Ви потрапили під дощ – фарба не потече.

 

 Хімчистка виробів ії хутра проводиться нашими технологами вручну, що дає можливість контролювати увесь процес чистки.

 

 Прання білизни проводиться в індивідуальному порядку на сучасних пральних машинах з використанням спеціальних водяних розчинів, які не дають усадку речей та не зривають колір.
 Хімчистка “Сніжинка” – це  більше 20 приймальних пунктів по м. Києву та Київській обл. А також ми пропонуємо нашим клієнтам доставку замовлень.
 Якісно,  бо ми вже майже 30 років займаємося хімчисткою та пранням білизни. Крім того, наши технологи регулярно приймають участь у семінарах по вдосконаленню кваліфікації, що надає можливість їм накопичувати досвід роботи з найрізноманітнішими матеріалами для чищення.
 Швидко, стандартний термін виконання замовлення – 2 доби.
 Доступно, цінова політика нашої хімчистки – якісні послуги за помірну ціну.